7 comments on “Pożar sadzy w Miłocicach

 1. Dla czego jak w zdarzeniu uczestniczą Siedlce, Jelcz-Laskowice czy np.Wierzbno to o tym piszecie, a o innych innych osp piszecie tylko osp? Czy to propaganda medialna żeby w opinii publicznej faworyzować jednostki z których są administratorzy >

  • Piszemy o jednostkach, o których wiemy, które to są na miejscu zdarzenia ZAWSZE. Ja osobiście nigdy nie napisałem – tak jak mi Pan zarzuca – tekstu w stylu „W akcji brały udział OSP Jelcz-Laskowice, Wójcice oraz inne OSP”. Zawsze w miarę dostępnych informacji wymieniam każdą jednostkę biorącą udział w zdarzeniu. Mało tego, wymieniam nawet ilości zastępów oraz często również typy pojazdów.
   Oczywiście jeśli posiada Pan zawsze jakieś informacje, zdjęcia, które mogą wnieść coś nowego i uzupełnić artykuł- prosimy o kontakt. Najlepiej mailowy, bądź na FB.

   Pozdrawiam.
   @Kamil.

 2. Administratorzy NIE są powiązani z żadną z tych jednostek, to co robimy jest NASZĄ PASJĄ ! Informacji nie otrzymujemy też od KP PSP w Oławie. Gdybyśmy mieli rzetelną informacje na temat tego czy w akcji brały udział OSP Minkowice Oławskie lub Wójcice to byśmy umieścili taką informacje.

 3. w dzaiałaniach brały udział dwa zastępy z JRG Jelcz Laskowice OSP Minkowice oraz OSP Wójcice (zabezpieczenie rejonu działania)

 4. A ja wiem że Wójcice zostali zawróceni , i tylko z OSP byli Minkowice

  • A moim zdaniem dysponowanie OSP, a następnie ich zawracanie jest nie wypałem.
   Ochotnicy odrywają się od zajęć etc. By ratować po czym są odsyłani.

   Pozdrawiam gorąco ŁiLi

 5. Pingback: Przegląd Tygodnia | Jedyny Taki Portal W Powiecie

Możliwość komentowania jest wyłączona.